Első közösségi rendezvényünk:
Az internetes Aranycsillag Irodalmi és Művészeti Csoportunk 5 éves jubileumi ünnepsége 2017. december 17-én került megrendezésre a székesfehérvári Jáky József Szakgimnázium dísztermében.

Részlet Fehér József csoportvezető helyettesünk beszámolójából:

"A kortárs magyar irodalmi élet egyik fontos állomásának tekinthetjük, amikor Hekkel Aranka (Tóth-Hekkel Arany) 2012-ben örömmel létrehozta, és lelkesen elindította az "Aranycsillag versben mondom el..." internetes irodalmi csoportot. Megjelenést, közlési, fejlődési lehetőséget biztosítva ezzel a közösség minden tagjának.
Ezt követően, 2016 novemberétől művészeti ággal bővült e népesedő közösség – "Aranycsillag Irodalmi és Művészeti csoport" néven. 2017 májusában lett ötéves az egyre népszerűbbé váló irodalmi, művészeti csoport. Az évforduló méltó megünneplésére, a Lélektükör antológia megjelentetésére pályázati lehetőséget írtak ki a különböző irodalmi- és művészeti ágakban a tagok számára.
Aranycsillag Irodalmi és Művészeti Csoportunk 5 éves jubileumi ünnepsége 2017. december 17-én került megrendezésre a székesfehérvári Jáky József Szakgimnázium dísztermében. Ekkor került átadásra Lélektükör címmel az első antológiánk. Az ünnepségen közel 150-en vettek részt. A csoport vezetője Hekkel Aranka (Tóth-Hekkel Arany) bevezetőjében örömmel jelentette be, hogy megalakították a "Tizenhármak Társaságát”, a Magyar Alkotók Nemzetközi Egyesületét - MANE alapító tagságával és vezetőségével. Az egyesület még több lehetőséget nyújt majd hazánkban és a világban élő magyar alkotóknak, művészeknek is."
Az ünnepségen készült fotók, az itt található linkre kattintva, a képgalériában tekinthetők meg.