Egyesületi rendezvényeink:

2022. évben megtartott rendezvényünk:

Kattintson a nagyításért!

2021. évben megtartott rendezvényeink:

Kattintson a nagyításért!  Kattintson a nagyításért!  Kattintson a nagyításért!

Következő rendezvényünkre 2021. augusztus 28-án került sor. A program és a közreműködők a meghívón olvashatók.
Kattintson a nagyításért!

Ezt követően a korlátozások szigorítása miatt, a 2020 november 21-ére meghirdetett rendezvényünk megtartása sem jöhetett létre. Sőt a 2021 év első félévére tervezett rendezvényeinket sem tudtuk megtartani.

A következő, 2020 április 17-18-ra tervezett 2 napos rendezvényünket a járványügyi korlátozások miatt már nem tudtuk megtartani. A tervezett program és a meghívott közreműködők szintén a meghívón olvashatók.
Kattintson a nagyításért!

A harmadik rendezvényünkre 2019. november 30-án került sor. A program és a közreműködők a meghívón olvashatók.
Kattintson a nagyításért!

A második rendezvényünk megtartására 2019. május 4-én került sor. A program és a közreműködők a meghívón olvashatók.
Kattintson a nagyításért!

Az első 2 napos rendezvényünket 2019. április 5-6-án tartottuk Seregélyesen. A programok és a közreműködők a meghívón olvashatók.